Natrafili sme na originálne ilustrácie štvornásobnej mamičky, ktorá po večeroch, keď jej deti zaspia, dáva na papier to, čo všetko spolu s nimi na materskej dovolenke zažije. Kayela Larsen sa stala umelkyňou popri starostlivosti o svoje ratolesti a život mamičky jej prináša vždy nové a nové inšpirácie.

Keď jej štyri deti zaspia, vznikajú tieto nádherné kreslené momentky situácii, ktoré zrejme poznáte aj vy. Nájdete sa v niektorej z nich?

Zo života viacnásobnej mamičky:

View this post on Instagram

They keep me humble??‍♀️. (Swipe??)

A post shared by Kayela (@kayelas_art) on

https://www.instagram.com/p/BbFfp9sH9iA/?taken-by=kayelas_art

View this post on Instagram

Inktober Day 1: Unimpressed??. I very rarely do anything in traditional mediums any more so I really struggled with the reality that I couldn't just change a color or move something around or hit CTRL-Z?. I like the freedom of being able to draw without the pressure of making an unfixable mistake. But hopefully this month will teach my to be more thoughtful and to fully commit to my drawings???. – – – – – – – – – – – – – – – #inktober2017 #inktober #art #artist #artwork #illustration #illustrator #character #characterdesign #animation #utahart #utahartist #sketch #sketching #draw #drawing #portrait #portraits #parenting #momartist #momlife #humor #comedy #funnies #story #funnycomics

A post shared by Kayela (@kayelas_art) on

View this post on Instagram

I workout?‍♀️? (Swipe??)

A post shared by Kayela (@kayelas_art) on

Zdroj/Foto: instagram.com