Táto rodina si po najnovšej skúsenosti bude dávať obrovský pozor na to, komu zverí svojho syna. Po tom, čo skrytou kamerou natočili besné vyčíňanie opatrovateľky, zostali ako obarení. Dotyčná žena už tak skoro s deťmi pracovať nebude. Štvorročného Luka strážila každý piatok. Chlapec sa začal správať veľmi zvláštne.

 

Za iných okolností veselý chlapček bol zrazu uzavretý a strhával sa pri akýchkoľvek prudších pohyboch. O to smutnejšie je správanie opatrovateľky, pretože malý Luke trpí viacerými zdravotnými ťažkosťami. Má Downov syndróm, vrodenú srdcovú poruchu a aj epileptické záchvaty.

Ak napriek zdravotným problémom býval chlapček spokojný, dokedy ho nezačala strážiť opatrovateľka. Keď sa mame Lillian začala javiť podozrivá náhla zmena správania malého Luka, posvietila si na opatrovateľku. Skrytou kamerou zistila, že žena jej synovi ubližuje.

Aj tento prípad poukazuje na to, aké dôležité je dôkladne vyberať osobu, ktorá sa stará o naše deti. Inak to môže skončiť podobne a najviac si vytrpí dieťa a jeho psychika.

Zdroj/Foto: youtube.com, pixabay.com