Vzťahy medzi matkami a dcérami bývajú rôzne. V niektorých rodinách sa navzájom po rokoch odcudzili, inde sú, naopak, najlepšími priateľkami a existujú aj prípady, kde to už pomaly zachádza za čiaru. Tak sa nám javí vzťah 55-ročnej matky Mary a jej 19-ročnej dcéry Brittani. Obe žijú na Floride a všetko robia spoločne. 

To, že spolu chodia na nákupy, ku kaderníčke či kozmetičke, by bolo v poriadku. Do zoznamu spoločných činností zaraďujú napríklad aj plastického chirurga. To ale stále nie je všetko. Ženy spolu spia aj v jednej posteli a ráno sa dokonca spolu aj sprchujú. Podľa slov Mary je to úplná samozrejmosť a robia to tak už od 5-tich rokov jej dcéry. Mama svoju dcéru ešte stále umýva. „Najlepší začiatok dňa je naša spoločná sprcha. Svoju dcéru milujem a nevidím na tom nič zlé,“ vyjadrila sa 55-ročná matka dospelej dcéry.

Na nevšedný vzťah matky a dcéry si museli zvyknúť aj Brittanini priatelia, ktorí spočiatku z neho boli vo veľkom údive. Aj priateľ Mary si musel navyknúť na fakt, že u svojej polovičky nebude nikdy na prvom mieste a nezostáva mu nič iné, len to prijať a naučiť sa tak žiť. Čo si myslíte o takomto fungovaní mamy a dcéry? Viete si to predstaviť?

Video o netypickom vzťahu mamy a dcéry si môžete pozrieť TU!

Zdroj: nypost.com, prezenu.sk, youtube.com | Foto: youtube.com