Seriál Oteckovia patrí k najúspešnejším na Slovensku a získal si fanúšikov nielen medzi staršími ale aj mladšími divákmi. Dôvodom je fakt, že sa v ňom okrem fešných sympaťákov v rolách oteckov stretli a rozkošné detičky, ktoré si získali srdcia divákov. Televízia Markíza ho začala vysielať od januára 2018 každý deň v podvečernom slote pred Televíznymi novinami.

Mnohí diváci pritom možno vôbec netušili, že ide o adaptáciu populárnej argentínskej telenovely Senores Papis ešte z roku 2014. Seriál sleduje osudy piatich oteckov a ich rodín. Hrajú v ňom populárni slovenskí herci ako Braňo Deák, Vlado Kobielský, Filip Tůma, Marek Fašiang a Ján Koleník. Zo slovenských herečiek môžeme v Oteckoch vidieť Moniku Hilmerovú, Zuzanu Mauréry, Natáliu Puklušovú či Kristínu Turjanovú.

Aj napriek tomu, že v čase koronavírusu sa nenatáčajú nové časti, fešní oteckovia myslia na svojich fanúšikov a z karantény im natočili milý pozdrav. V ňom uvidíte, že sú mužmi činu a aj v záhrade sa dokážu obracať. Na záver sa prihovára seriálový Vlado alias Filip Tůma, ktorého sme takmer nespoznali. Čo hovoríte na jeho „karanténový“ imidž? 🙂

Foto/Video: Instagram /Vlado Kobielsky, Oteckovia