Sympatický moderátor televízneho spravodajstva, ktorý svojimi príspevkami na Instagrame motivuje ľudí žiť ekologickejšie a najlepšia slovenská moderátorka si povedali ÁNO pred dvomi rokmi. Len málokto by predtým tušil, že sa práve títo dvaja ľudia nájdu a spečatia svoj vzťah manželstvom.

Na valentínske zásnuby v Teleráne si určite pamätajú všetci. Tak trochu gýčové ale romantické gesto Viktora Vinczeho prekvapilo naozaj celé Slovensko. O 10 rokov mladší sympaťák si získal srdce skúsenej moderátorky a teraz si užívajú spoločný život bok po boku po každej stránke. Vidíme ich na cestách, hrajú spolu divadelné predstavenie Odchody vlakov a srší z nich vzájomná láska.

Viktorove slová o Adele sú plné lásky

Nedávno Viktor zverejnil vyznanie, ktorým chcel zároveň odpovedať na častú otázku, ktorú dostáva v rozhovoroch. Z jednoduchej odpovede sa vykľuli slová, ktoré by chcela z úst svojho muža počuť každá. Musíme uznať, že Adela si dobre vybrala. 🙂

„Často dostávam otázky, ako to ako muž zvládam, že mám vedľa seba slávnejšiu, úspešnejšiu aj lepšie zarábajúcu ženu. Odpoveď je, jednoducho. Milujem ju.
.
Láska je čisté nadpozemské spojenie medzi dvomi dušami, ktoré sa stretli v jednom časopriestore. Nech sú akejkoľvek rasy, akéhokoľvek výzoru, akéhokoľvek veku, akéhokoľvek povolania. Láska podľa mňa neobsahuje pojmy sláva a úspech. Tie vytvorila ľudská myseľ. Láska nie je súťažou o to, kto viac zarobí. Láska vlastne vôbec nie je súťažou. Ak áno, tak to nie je láska.
.
Podvečer moderovala akciu v mojej rodnej Šali a ja som bol opäť dojatý tým, aká je dobrá. Tí, čo ma poznajú vedia, ako rád stojím na javisku. Keď ale Adelka pracuje, chcem len sedieť v publiku. Tlieskať a byť na ňu hrdý.
.
Som fanúšikom úspešnej ženy, ktorú milujem. A neoberá ma to o pocit, že som chlap.“

Zdroj/Foto: Instagram /Viktor Vincze