Fandíme šikovným slovenským mamičkám! Dôkazom toho je, že podporujeme súťaž o Najkrajší výrobok od mamky. Ak sa vo voľnom čase venujete záľube, ktorú by ste chceli prezentovať širokej verejnosti a zároveň uspieť v konkurencii podobne zdatných mamičiek, nasledujúce informácie sú pre vás.

Súťaž štartuje už v sobotu 1. októbra. V ten deň budú na facebook fan page a v skupine Čo dokáže mama zverejnené informácie, ako sa do súťaže prihlásiť. Minulý rok bolo spomedzi všetkých prihlásených výrobkov vybratých dvanásť a tie súťažili vo finále. Najúspešnejší bol ergonomický nosič od mamičky Bronislavy, ktorá sa venuje šitiu svojej značky nosičov.

adventný kalendár

O priazeň verejnosti sa uchádzali napríklad aj maľované šaty, ručne vyrobené mydlo, torta, postavičky zo šúpolia alebo háčkovaná postavička. Všetky výrobky robili mamičky s láskou a úprimnou radosťou.

 

Ak by ste sa tento rok, kedy budú víťazky až tri, chceli zapojiť aj vy, viac informácii nájdete TU a tiež TU. Po kliknutí na predošlé odkazy sa dozviete všetko podstatné k súťaži. 🙂

V novembri vám predstavíme finalistov, za ktorých bude hlasovať verejnosť. Víťazky budú známe v čase Vianoc. Mamičky, ktorých výrobky oslovia najviac ľudí, vám predstavíme v budúcom roku 🙂

foto: facebook.com