Maroš Molnár so svojimi zverencami v šou Extrémne premeny dokázal naozaj veľké veci. Za jeho poctivou prácou s ľuďmi, ktorí sa rozhodli od základov zmeniť svoj život, sú vidieť veľké výsledky a po štvornásobnej mamičke Adriane išiel v najnovšej časti do premeny otec rodiny s dvomi deťmi, Michal.

Policajt Mišo mal na začiatku premeny 164 kilogramov. V mladosti sa venoval viacerým športom, avšak počas štúdia na vysokej škole sa postupne dopracoval až k nelichotivej váhe. Dostal sa až do stavu, keď si už nedokázal sám zaviazať ani šnúrky na topánkach.

Otec dvoch detí mal teda právom pocit, že už pre svoju štíhlu manželku nie je dosť atraktívny a navyše jeho syn Ivo začínal ísť v otcových šľapajách a priberať na váhe. Dokonca má nábeh na cukrovku. Toto všetko si policajt Michal dáva za vinu a pevne sa chytí šance od Maroša Molnára.

Jeho premena dopadla fantasticky a náročný rok zúročil vo svoj prospech. Stal sa z neho obrovský fešák, ktorého môžu manželke závidieť. Dokonca cvičiť začal aj jeho syn. Pozrite sa, ako perfektne teraz Michal vyzerá:

Zdroj: tvmarkiza.sk | Foto: Instagram /Extremne premeny