Žena je odjakživa symbolom lásky, nehy a vzrušenia. Za to všetko, čo sme schopné zvládať, si neraz od mužov vyslúžime toľko obdivu. Hoci nie vždy to takto vyzerá, muži nás zbožňujú a sme pre nich istou motiváciou. Ponúkame vám prehľad piatich najdôležitejších vecí, ktoré muži na nás doslova milujú. 

 

 

Sebavedomie, múdrosť a samostatnosť

Naša vnútorná sila je obdivuhodná. To všetko, čo dokážeme zvládať počas všedného dňa a schopnosť naučiť sa xy vecí za život. Okrem toho máme zdravé sebavedomie a vieme, čoho sme hodné. Uvedomujeme si svoje kvality a to je snáď najsilnejšou zbraňou pri akomkoľvek rozhodovaní.

Krása, príťažlivosť a vyžarovanie

Je nepopierateľné, že v každej žene je čosi krásne. Práve túto našu vlasnosť muži najviac obdivujú a je im lichotivé, ak žena je si toho vedomá. Príťažlivosť je akýsi vyšší level krásy. Každá sme pre svojho muža múzou, ktorej sa chce dotýkať a bozkávať ju donekonečna.

láska je silná

Úsmev a zmysel pre humor

Radosť nám rozžiari celú tvár, a to je také sympatické. Navyše, ak sa pridá rafinované vtipkovanie, muži doslova šalejú. Taká sme každá. Popri kritických chvíľach sa každá z nás veľmi rada zabáva, a práve preto vyzeráme tak neodolateľne.

Staroslivosť a oddanosť

Schopnosť, akou sa vieme postarať o deti, muža, rodinné zázemie, je pre nich veľmi úchvatná. Pri týchto činnostiach nás aj radi sledujú, za čo ich často karháme. Starostlivosť, akú dostávajú od nás deti a tiež napríklad tehotenstvo je tým, čo mužov dostáva priamo do kolien. A o našej oddanosti nehovoriac. Každý z nich vie, že ich doma čaká to najlepšie.

Láska

Priam typická ženská vlastnosť. Často aj svojim polovičkám vyčítame, že nás nemilujú alebo milujú málo. To zvyčajne nie je pravda, len muži milujú inak. Láska akú pociťuje a prejavuje žena je čosi anjelské. Sme najnežnejšie stvorenia v celej galaxii a niet o tom pochýb.

rodina je najdôležitejšia

Zdroj: feminity.zoznam.sk l Foto: pixabay.com