Letné lúče, prázdniny a voda patria neodmysliteľne k sebe. Preto sa rodičia z New Jersey rozhodli spraviť svojim dcérkam radosť a napustili im na dvore detský bazénik. Rozhodli sa, že im hru vo vode ešte viac spríjemnia a splnia im ich dievčenský sen.

Keďže dcérky zbožňujú morské panny, kúpili im špeciálne oblečenie s chvostom, ktorý pripomína morské panny. Otec Adam sa rozhodol prostredníctvom sociálnej siete zveriť so svojou skúsenosťou. Netušil, že nevinná hra sa môže skončiť bojom o život.

V bazéniku nebolo veľa vody, preto sa neobával, že by sa mohlo pritrafiť nešťastie. Avšak mladšia dcérka Annabelle si vopchala ruky do chvosta morskej panny a skoro sa utopila. Stalo sa to v čase, keď otec Adam na chvíľu odbehol do domu za starším synom.

Keď si 5-ročná dcérka vložila ruky do chvosta a topila sa, jej staršia sestrička sa ju snažila vytiahnuť z bazéna. Volala pri tom na otca. Okamžite dobehol a malej Annabelle podal prvú pomoc. Privolali záchranárov a tí ju vzali do nemocnice na pozorovanie.

Otec teraz varuje všetkých rodičov, aby svoje dieťa nenechávali v bazéniku samé ani sekundu a ani vtedy, keď je voda plytká. Zároveň sa vyjadril, že chvosty pre morskú pannu, s ktorými sa hrali jeho dcéry, vôbec neodporúča.

Zdroj: prezenu.sk, twitter.com | Foto: twitter.com