Pred nedávnom nám dvojica prezradila, že očakávajú ďalší prírastok do ich prominentnej rodiny. Celá rodinka sa tešila. Doteraz dvojica dodržiavala pravidlo, že sa verejnosť ani oni sami nedozvedia pohlavie bábätka. Teraz tomu bolo inak. Radostnú správu sa mamina dozvedela nedávno. Do tlačí sa to dostalo až teraz. Čakajú malú princeznú!

O ktorú dvojicu sa jedná? Reč je o Kate Middleton a princovi Williamovi. To, že je tehotná už vieme, aj to aké má problémy počas tehotenstva. Dokonca kvôli ťažkostiam nemohla odprevadiť svojho synčeka Georga po prvý raz do školy. To ju veľmi mrzelo. No ale v ten deň sa matka dozvedela radostnú novinu. Vraj čaká dievčatko.

Princovi Williamovi poslala list, v ktorom sa písalo Alice (meno o ktorom dlho hovorili, ak by to bolo dievčatko). Keď prišiel domov malý Goerge zo školy, bol nadšený touto správou, že mu pribudne ďalšia sestrička a stále sa túlil k maminmu lonu. Meno Alice vybrali na základe toho, že to bolo jedno z kráľovských mien jednej z dcér kráľovnej Viktórie a meno matky vojvodu z Edinburgu. Obom srdečne blahoželáme.

zdroj: hollywoodlife.com | foto: instagram/ googlewallpapers