Známy fešák zo seriálu Tudorovci Jonathan Rhys Meyers oznámil fanúšikom zdrvujúcu správu. Jonathan a Mara Lane sa vzali v roku 2016. V decembri toho istého roka sa im narodil syn Wolf Rhys Meyers. No pred pár dňami sa stalo niečo, čo ho úplne položilo. 

Herec poďakoval ľuďom za podporu a oznámil im, že s Marou prežívajú veľký žiaľ zo straty druhého ešte nenarodeného dieťatka. Pochovali ho pod ich stromom. Takto majú aspoň pocit, že je s nimi doma.

Mara našla odvahu na to, čo by asi iné zdrvené matky nezvládli. Na Instagrame zverejnila video z lekárskej kontroly. Na záberoch je vidieť dieťatko a lekár im oznamuje, že mu nebije srdiečko. Mnohí ju za to zrejme odsúdia, ale pravdepodobne je to jej spôsob, ako sa vyrovnať so stratou.

Mara Lane informovala o strate bábätka po tom, ako dva dni predtým zastavila Jonathana ochranka na letisku v Dubline. Bol veľmi opitý. Herec už niekoľko rokov bojuje s alkoholizmom. Dlhší čas už abstinoval, no táto udalosť ho prinútila opäť vziať fľašu do ruky. Mara sa vyjadrila na Instagrame, že inokedy nie je zvyknutá zdieľať svoj smútok, no nechcela sa prizerať tomu, ako sa jej manžel rúti znovu do temnoty a ako ho ľudia bezdôvodne obviňujú z alkoholizmu. Cítila potrebu objasniť to verejnosti.

zdroj: tvnoviny.sk | foto: Instagram