Život píše tie najneuveriteľnejšíe scenáre na svete. Dokonalým príkladom je známa Slovenka Petra Batthyány. Ak je vám jej meno povedomé, je to tak z dvoch dôvodov. Jednak je to dcéra známeho herca Petra Batthyányho a tiež začínajúca zápasníčka MMA.

V tomto roku musela pre zdravotné problémy odstúpiť z projektu Y v rámci organizácie Oktagon a znášala to ťažko, pretože MMA si zamilovala. Mala však mnohé zranenia, ktoré jej nedovoľovali nastúpiť v semifinále zápasu. Ťažké chvíle ale v týchto dňoch vystriedala nekončiaca radosť.

25-ročná Petra si v minulosti musela vypočuť ťažký verdikt lekárov, že nikdy nebude môcť mať deti. Príroda to ale zariadila inak a dcéra obľúbeného herca si teraz užíva najkrajšie dni svojho života. Budúcej mamičke a aj dieťatku v brušku želáme veľa zdravia. Petra je krásnym príkladom toho, že vždy ostáva nádej.

Takto Petra hodnotí uplynulé mesiace:

„Rok 2019 je jednoznačne jeden z najnáročnejších no zároveň najkrajších období v mojom živote. Učí má prekonávať mnohé výzvy a čeliť rôznym prekážkam a transformáciam tela a mysle .Zdravotné odstúpenie z projektu Y v rámci organizácie Oktagon som znášala veľmi ťažko pretože MMA mi ukradlo srdce a tento šport bol pre mňa všetkým . Som vďačná že vďaka projektu Y mám veľa skvelých zážitkov a spoznala som super ľudí. Po všetkých mojich zraneniach ako napríklad zranenie chrbtice , stehenného svalu a oslepnutia na ľavé oko mi tento rok priniesol ďalšiu výzvu a to výzvu v podobe tehotenstva . V minulosti mi lekári tvrdili že nikdy nebudem môcť mať deti a predsa mi bol tento dar umožnený a preto priatelia nebojte sa snívať a ísť si za svojimi snami . Nikdy sa nenechajte nikým odradiť. Život nám prináša do cesty veľa skúšok ktoré treba s úsmevom , pokorou a odhodlaním prekonať pretože po každej búrke vyjde slnko.“ 

Zdroj/Foto: Instagram /Petra Batthyany