Situácia s koronavírusom je naozaj napätá a mnoho ľudí sa snaží pripraviť na najhoršie. Regály v obchodoch zívajú prázdnotou, dezinfekcia a mydlá sa kupujú na tony. Ľudia nie sú k sebe ohľaduplní a mnohé predavačky si vyslúžia nezmyselnú kritiku, pričom ak by ich nebolo, nevďační zákazníci by si až potom uvedomili, akú veľkú obetu pre nás robia. Aj predavačky sú len ženy a matky, tiež majú svoje rodiny a tiež sú v práci vystavené nákaze.

Slovenka pracujúca v drogérii už toho mala naozaj dosť a musela sa posťažovať na sociálnej sieti. Mnohí ľudia s ňou nemohli inak ako súhlasiť a tí, ktorí sa uvideli v jej príspevku by si mohli vstúpiť do svedomia.

Priznanie znechutenej predavačky:

„Ja už nevládzem. A myslím, že tisícky predavačiek na Slovensku taktiež. Každý len nadáva, akí sú ľudia nezodpovední a nech doma sedia na zadku. Tak prečo sa potom chodia biť o mydlá? Ako vážne… robím v drogérii a naozaj nechápem, čo ľudia robia s toľkými čistiacimi prostriedkami doma. Neverím, že každý deň všetci dezinfikujú, umývajú byty. To sa v tom kúpete alebo čo?? A ďalšia vec, chodí nám teraz niekoľko násobne viac tovaru, máme oveľa viac roboty a niekto je schopný nám 10 minút po otvorení prevádzky povedať, že ako je možné že to ešte nemáme vyložené? Že ona si chce nakúpiť. Vôbec nikto nepozerá na nás, že aj my sme ľudia, sme v kontakte s takým obrovským množstvom ľudí, ale nemôžme ostať doma, lebo vy chúďatká, by ste si potom nemali kde nakupovať. Najviac ma však mrzí, že sa k nám správate ako keby sme boli stroje. Ste arogantní, sebeckí a neohľaduplní. Mali by ste sa nad sebou zamyslieť.“

Zdroj: Facebook /Nekŕmte nás odpadom | Foto: pexels.com